Hero background

net revenue retention

Net revenue retention

Net revenue retention

Net revenue retention uitgelegd: NRR laat nieuwe klanten bewust buiten beschouwing om te laten zien hoe de omzet groeit uit de basis die je al hebt
In this post:
No headings found on page

Net revenue retention (NRR) is de terugkerende omzet die een vaste groep bestaande klanten je aan het eind van een periode betaalt, gedeeld door wat diezelfde groep aan het begin betaalde. Upgrades, downgrades en opzeggingen tel je mee, en elke nieuwe klant laat je weg. Bij 100% betalen die klanten precies wat ze een jaar geleden betaalden. Boven de 100% groeit de basis die je al hebt, zonder één nieuwe deal.

Daarom vragen boards en investeerders er bijna als eerste naar. Het beantwoordt een botte vraag: als sales morgen zou stoppen, zou je omzet dan stijgen of dalen?

Het addertje is dat NRR een label is zonder vaste standaard. Beursgenoteerde bedrijven definiëren het elk op hun eigen manier, en binnen één bedrijf kunnen twee analisten uit dezelfde facturatiedata verschillende cijfers halen. Dat hangt af van welke klanten ze in het cohort zetten, welke wisselkoers ze gebruiken en of de omzet uit contracten of uit verbruik komt. Deze uitleg loopt de formule en die keuzes een voor een door, zodat het cijfer dat je rapporteert ook betekent wat jij denkt dat het betekent.

TL;DR

  • NRR deelt wat de klanten van de vorige periode nu betalen door wat ze aan het begin betaalden. Een basis van $1.000.000 die $200.000 aan expansion toevoegt en $50.000 verliest aan downgrades en $100.000 aan opzeggingen, komt uit op 105%.

  • Bevries het cohort op dag één en schrijf de randgevallen op: klanten die halverwege de periode tekenen blijven erbuiten, een klant die vertrekt en terugkomt is new business, en één organisatie die via meerdere accounts koopt, tel je één keer.

  • Klanten die in een andere valuta betalen, kunnen NRR laten bewegen zonder dat er iets aan hun contract verandert. Betaalt een derde van de basis in dollars, dan haalt een dollar die 10% daalt 3,3 punten van een NRR die in euro's wordt gerapporteerd. Daarom rekent HubSpot voor deze metric om tegen vaste koersen.

  • Bij usage-based pricing volgt NRR het verbruik en de prijs, dus het cijfer kan dalen zonder dat iemand opzegt. Vergelijk hetzelfde kwartaal jaar op jaar, en houd klanten die naar nul wegzakken in het cohort.

  • Maandelijkse en jaarlijkse NRR zijn verschillende getallen, want 101% per maand stapelt op tot zo'n 113% per jaar. Beursgenoteerde bedrijven gebruiken minstens vijf methodes, dus kies er één, zeg welke het is en herbereken eerdere periodes als je overstapt.

  • In de survey van SaaS Capital uit 2025 onder niet-beursgenoteerde B2B-SaaS-bedrijven lag de mediane NRR bij contractwaardes van $25.000 tot $50.000 op 102%, en haalde het bovenste kwartiel 111%. Vergelijk je met bedrijven met een vergelijkbare contractgrootte en lees het cijfer naast gross revenue retention.

  • Het grootste deel van NRR ligt al vast bij de verkoop. Klanten die passen bij je ideal customer profile, blijven lang genoeg om uit te breiden.

Zo bereken je net revenue retention

De rekensom past op één regel. Neem de terugkerende omzet van de klanten die op de eerste dag van de periode betaalden, volg alleen die klanten tot de laatste dag en deel.

NRR = (terugkerende omzet aan het begin + expansion − contraction − churn) ÷ terugkerende omzet aan het begin

Expansion is alles wat de groep erbij nam: hogere pakketten, extra seats, meer gebruik, een tweede product. Contraction is wat ze terugschroefden zonder te vertrekken. Churn is de omzet van klanten die helemaal vertrokken. Elk van die bewegingen heeft een eigen artikel in deze glossary (expansion revenue, revenue churn en customer churn rate), en de volgorde waarin je rekent maakt niet uit, zolang elke euro in precies één bakje terechtkomt.

Eén cohort dat een jaar lang wordt gevolgd, van $1.000.000 via expansion, contraction en churn naar $1.050.000 en 105%, ter illustratie van hoe je net revenue retention berekent

Een snel voorbeeld. Je begint het jaar met $1.000.000 aan terugkerende omzet van bestaande klanten. In twaalf maanden upgraden ze voor $200.000, downgraden ze voor $50.000 en zeggen ze $100.000 op. Dezelfde klanten betalen nu $1.050.000, dus je NRR is 105%. De klanten die je in maart tekende, komen nergens voor, ook als een van hen nu je grootste account is. Die uitsluiting is precies de bedoeling: NRR beschrijft de basis die je al had, en het jaar van het salesteam hoort er niet in.

Twee keuzes moet je maken voor het eerste rapport. De eerste is welke omzet je meet. De meeste bedrijven gebruiken gecontracteerde terugkerende omzet (ARR of MRR), sommige gebruiken verantwoorde omzet, en eenmalige vergoedingen voor onboarding of diensten horen er in beide gevallen niet in. Lopen die begrippen in je financerapportage door elkaar, lees dan eerst het verschil tussen bookings, billings en omzet. De tweede keuze gaat over prijsverhogingen. SaaS Capital telt ze mee in NRR, net als veel financeteams, maar een verhoging van de lijstprijs met 5% bij verlenging kan NRR tot vijf punten optillen zonder dat een klant meer van je product gebruikt. Tel ze gerust mee, zolang je ze apart kunt laten zien. (Een revenue waterfall toont dezelfde bewegingen, met new business erbij.)

Het cohort kiezen: wie telt mee en wie niet

De meeste discussies over NRR draaien om het cohort. De regel klinkt simpel: een klant hoort erbij als hij op de startdatum betaalde. Pas je die regel toe op echte facturatiedata, dan beginnen de afwegingen.

  • Klanten die tijdens de periode tekenden. Die blijven de hele periode buiten beeld, en hun upgrades tellen ook niet mee. Ze schuiven aan in het volgende cohort zodra ze een volledige periode klant zijn.

  • Klanten die vertrokken en terugkwamen. Kies een regel en houd je eraan. Wij zouden een terugkeer na de startdatum als new business behandelen, zodat de churn van vorig jaar niet wordt teruggedraaid binnen de NRR van dit jaar.

  • Eén organisatie, meerdere accounts. Een klant opent een tweede account voor een nieuw team. Tel je accounts, dan lijkt het eerste kleiner en is het tweede onzichtbaar. Twilio regelt dit expliciet: opent een klantorganisatie die meer dan 1% van de kwartaalomzet oplevert een nieuw account, dan koppelt Twilio dat account voor zijn retentiemetric terug aan het oorspronkelijke. In een CRM is dit een kwestie van parent- en child-accounts, en die hoort op je lijst voor CRM-hygiëne voordat het eerste rapport de deur uitgaat.

  • Bedrijven die je overneemt. Hun klanten vertekenen de basis als ze midden in een cohort binnenkomen. Twilio laat overgenomen omzet buiten beschouwing tot het kwartaal na de eerste verjaardag van de overname.

  • Klanten die met elkaar fuseren. Leg je het naïef vast, dan worden twee contracten die samengaan tot één een volledige churn plus een upgrade. Boek het als een wijziging op het account dat overblijft.

Schrijf elke regel op naast het rapport. Een getal zonder regels kun je niet vergelijken met dat van vorig jaar, laat staan met dat van een concurrent. HubSpot laat zien hoeveel een definitie uitmaakt: in zijn jaarverslag over 2025 veranderde het hoe partnercommissies in NRR worden verwerkt, en herberekende het 2024 op 101,8%, tegenover de 102,2% die het onder de oude methode had gerapporteerd.

Als de wisselkoers het verkoopwerk doet

Factureer je in meer dan één valuta en rapporteer je in één, dan pikt NRR koersschommelingen op alsof klanten hun uitgaven hadden veranderd.

Neem een softwarebedrijf in Amsterdam dat in euro's rapporteert. Op 1 januari heeft het €3.000.000 aan ARR, en een derde daarvan (€1.000.000 tegen de koers van die dag) wordt in Amerikaanse dollars gefactureerd. In de loop van het jaar wijzigt geen enkele Amerikaanse klant zijn abonnement. Wel verliest de dollar 10% ten opzichte van de euro. Omgerekend tegen de koers aan het eind van het jaar zijn die contracten nu €900.000 waard. NRR daalt 3,3 punten, zonder dat ook maar één klant daar iets voor heeft gedaan. Een sterkere dollar doet het omgekeerde en laat het getal er beter uitzien dan het bedrijf ervoor staat.

De oplossing is om voor deze metric tegen een vaste koers om te rekenen. HubSpot berekent NRR op gecontracteerde abonnementsomzet die het tegen vaste koersen omrekent naar dollars, en houdt die koersen over de jaren gelijk, zodat een koersschommeling niet voor retentie kan doorgaan. Met eenvoudige tooling kun je hetzelfde doen:

  • Sla op elke abonnementsregel ook het bedrag in de oorspronkelijke valuta op, naast het omgerekende bedrag.

  • Houd per jaar één tabel met plankoersen bij, afgestemd met finance.

  • Bereken NRR met die vaste koersen, en laat het valuta-effect als aparte regel zien als de board dat wil zien.

Wat gebeurt er met NRR bij usage-based pricing?

Bij prijzen per seat of per pakket verandert de omzet als iemand een wijziging tekent. Bij usage-based pricing verandert hij als klanten meer of minder werk door je product laten gaan, dus NRR volgt hun bedrijf: een piekseizoen, een vacaturestop, een project dat afloopt.

Twilio verdient het grootste deel van zijn omzet met gebruiksafhankelijke vergoedingen en legt in zijn 10-K over 2025 uit wat zijn dollar-based net expansion rate laat bewegen. Die stijgt als klanten een product meer gebruiken, het inzetten voor nieuwe use cases of een ander product gaan gebruiken. Hij daalt als ze minder gebruiken of stoppen, en als Twilio zijn gebruiksprijzen verlaagt. Dat laatste mis je makkelijk. Een prijsverlaging die je marktaandeel oplevert, verschijnt als zwakkere retentie.

Drie gewoontes helpen als je op verbruik prijst:

  1. Vergelijk gelijke periodes. Twilio vergelijkt de omzet van het cohort in een kwartaal met hetzelfde kwartaal een jaar eerder, en haalt daarmee seizoensinvloeden eruit. December tegenover juni zou dat niet doen.

  2. Scheid vaste afname van meerverbruik. Een klant met een vaste jaarafname van €50.000 die daar nog €20.000 bovenop uitgeeft, nam twee verschillende beslissingen. Rapporteer NRR apart op de vaste afname en op het meerverbruik, want dat tweede deel kan volgende maand verdwijnen zonder dat iemand opzegt.

  3. Houd de afhakers op nul. Klanten met usage-based pricing sturen zelden een opzegging. Ze verdwijnen langzaam. Laat ze in het cohort staan met nul omzet, in plaats van ze als inactief weg te filteren, want dat duwt NRR omhoog. Hoe Snowflake en Datadog hiermee omgaan, lees je in het glossary-artikel over expansion revenue.

Per maand, per kwartaal of per jaar: dezelfde klanten, een andere NRR

Ook met identieke cohortregels verandert de rapportagemethode het cijfer. Jaarlijkse NRR vergelijkt twee datums die een jaar uit elkaar liggen. Maandelijkse NRR vergelijkt twee datums met een maand ertussen, en maandpercentages stapelen op. 101% per maand komt over twaalf maanden uit op zo'n 112,7%, en 99% per maand op zo'n 88,6%. Een maandcijfer naast een jaarlijkse benchmark zetten is een van de meest voorkomende mismatches in retentierapportage.

Jaarverslagen van beursgenoteerde bedrijven laten zien hoeveel methodes er in omloop zijn, allemaal onder vergelijkbare namen.

Methode

Hoe het werkt

Gerapporteerd door

Momentopname, twaalf maanden uit elkaar

ARR van nu van klanten die een jaar geleden actief waren, gedeeld door hun ARR van toen

Yext

Gemiddelde over twaalf voortschrijdende maanden

Dezelfde vergelijking op elk meetpunt, daarna gemiddeld over twaalf maanden

Datadog

Maandcohorten, omgerekend naar een jaar

De behouden omzet van elke maand gedeeld door de basis van die maand, gewogen naar de omzet van de basis en daarna omgerekend naar een jaar

HubSpot

Hetzelfde kwartaal, jaar op jaar

Omzet van het cohort dit kwartaal gedeeld door de omzet van hetzelfde cohort in dat kwartaal vorig jaar, met kwartaalpercentages gemiddeld voor langere periodes

Twilio

Twee volledige jaren

Productomzet van het cohort in jaar twee gedeeld door jaar één, met klanten die stopten op nul

Snowflake

Geen van deze methodes is fout. Gemiddelde en naar een jaar omgerekende versies zijn gladder en reageren later. Eén momentopname is grilliger, maar zit dichter bij wat één groep klanten echt deed. Voor interne rapportage zouden wij aan het eind van elke maand de jaarlijkse NRR voortschrijdend berekenen, met twaalf maanden terugkijken, en maandelijkse bewegingen alleen gebruiken als vroege waarschuwing voor downgrades en opzeggingen.

Vier manieren waarop teams hun cijfers vertekenen, naast jaarlijkse en maandelijkse meetperiodes, ter illustratie van hoe de meetperiode net revenue retention verandert

Wat je ook kiest, houd het vast. Verander je de methode, herbereken dan eerdere periodes zoals HubSpot deed. Anders breekt de trendlijn precies op het punt waar iemand naar gaat vragen.

Hoe een goede net revenue retention eruitziet

Dat hangt meer van contractgrootte af dan van wat dan ook. SaaS Capital, een geldverstrekker die elk jaar niet-beursgenoteerde B2B-softwarebedrijven ondervraagt, vond in zijn retentiebenchmarks van 2025 dat een hogere NRR samengaat met een hogere jaarlijkse contractwaarde, en raadt aan om retentie eerst per contractwaarde te benchmarken. Voor bedrijven met contracten tussen $25.000 en $50.000 per jaar lag de mediane NRR op 102%, het onderste kwartiel op 97% en het bovenste kwartiel op 111%.

Een schaal van net revenue retention, van een krimpende basis onder de 100% tot een snelgroeiende basis erboven, met markeringen voor de mediaan en de kwartielen, ter illustratie van benchmarks voor net revenue retention

Dezelfde survey vond dat bedrijven met een NRR van minstens 110% sneller groeiden dan het mediane bedrijf, en bedrijven onder de 100% langzamer. Dat is opstapeling in actie. Als de basis uit zichzelf groeit, telt elke nieuwe deal op bij een getal dat al stijgt, in plaats van een gat te vullen.

Omzet die zonder nieuwe sales boven de 100%-lijn stijgt, en daaronder een lekkende basis die nieuwe klanten steeds bijvullen, ter illustratie van waarom net revenue retention boven de 100% zich opstapelt

Beursgenoteerde bedrijven geven nog een referentiepunt. HubSpot, waarvan de klanten in 2025 gemiddeld zo'n $11.400 per jaar aan abonnementsomzet betaalden, rapporteerde over dat jaar een NRR van 103,5%. Bedrijven met usage-based pricing laten meestal hogere cijfers zien en vallen harder terug als klanten minder gaan afnemen. Hun cijfers, met de definities erachter, staan in het artikel over expansion revenue.

Op welk niveau je ook zit, lees NRR naast gross revenue retention: dezelfde berekening zonder expansion, die daardoor niet boven de 100% kan uitkomen. Een handvol accounts dat in omvang verdubbelt, kan veel opzeggingen compenseren. Blijft NRR stabiel terwijl GRR wegzakt, dan rust je omzet elk kwartaal op minder klanten.

Gross revenue retention die bij 100% ophoudt naast net revenue retention die erboven klimt, met het verschil tussen de twee als diagnose, ter illustratie van net revenue retention tegenover gross revenue retention

Waar NRR echt wordt bepaald

Finance rapporteert NRR en customer success krijgt meestal de vraag om het op te lossen, maar een groot deel lag al vast bij de verkoop. Een klant die nooit bij je ideal customer profile paste, komt zelden op het punt dat hij meer seats nodig heeft. Hij worstelt door de onboarding, gebruikt een fractie van wat hij kocht en downgradet bij de eerste verlenging. Daarom tillen een ICP-scoringmodel en scherpere lead scoring je NRR op afstand omhoog: ze houden deals met een slechte fit uit de basis.

Vier hefbomen eerder in het proces, van verkopen aan de juiste klanten tot contraction vroeg signaleren, die uitkomen bij een paneel met het oordeel over net revenue retention, ter illustratie van wat net revenue retention aandrijft

De expansion-helft is net zo goed bewust werk. Land and expand werkt als je meerdere mensen binnen het account kent (precies wat multi-threading opbouwt) en als iemand let op het moment dat een account zijn abonnement ontgroeit. Gebruik vlak bij een limiet, een nieuw team dat om toegang vraagt of een nieuwe leidinggevende zijn signalen in je eigen klantenbestand, die je leest zoals een inbound-led outbound-motion intent leest bij prospects. Behandel je bestaande klanten als target accounts, met wat je leent uit account-based marketing, dan wordt dat opletten een plan. Een customer health score vertelt je welke accounts klaar zijn voor dat gesprek en welke eerst hulp nodig hebben.

De rekensom werkt twee kanten op. Een sterke NRR verhoogt de lifetime value van elke klant, en dat verbetert je verhouding tussen LTV en CAC en rechtvaardigt meer uitgaven aan demand generation en outbound. Behouden klanten die groeien, brengen ook de volgende klanten aan, en dat is de lus achter een GTM-flywheel. Retentie hoort vanaf de eerste versie in je go-to-market-strategie, en in de briefing wanneer je een growth agency inhuurt of de functie zelf opbouwt.

Samenvatting

NRR is een simpele deling waarin veel beslissingen verstopt zitten. Welke klanten in het cohort zitten, welke omzet je meet, welke wisselkoers je gebruikt en hoe vaak je meet, kan de uitkomst een aantal punten verschuiven, allemaal voordat ook maar één klant zijn gedrag heeft veranderd.

Liggen de regels eenmaal vast en staan ze op papier, dan wordt NRR een van de nuttigste cijfers die een bedrijf met terugkerende omzet heeft. Het laat zien of de klanten die je al hebt gewonnen dit jaar meer waard zijn dan vorig jaar, en het verbindt retentie met targetingkeuzes die lang voor de verlenging zijn gemaakt. Benchmarks zijn een realitycheck. De vergelijking die telt, is die met je eigen cohorten, elk kwartaal volgens precies dezelfde regels berekend.

Richt je go-to-market op klanten die blijven en groeien, dan hoef je NRR niet meer uit te leggen. Het cijfer wordt dan het bewijs dat de targeting klopte.

Wil je een NRR die je regel voor regel kunt verdedigen? Wij richten de cohortregels, de valutaverwerking en de retentierapportage in binnen de CRM- en facturatietools die je nu gebruikt, en dragen ze over met elke definitie naast het rapport uitgeschreven.

Veelgestelde vragen

Wat is het verschil tussen net revenue retention en gross revenue retention?

Allebei gaan ze uit van de terugkerende omzet van dezelfde bestaande klanten. Gross revenue retention trekt opzeggingen en downgrades af en stopt daar, dus het kan nooit boven de 100% uitkomen. Net revenue retention telt ook upgrades, extra seats en cross-sells weer op, dus het kan ruim boven de 100% uitkomen. Lees ze als paar: een hoge NRR met een lage of dalende GRR betekent dat een paar groeiende accounts flinke verliezen in de rest van het klantenbestand afdekken.

Kan NRR boven de 100% liggen terwijl je klanten verliest?

Ja, en dat gebeurt vaak. NRR telt omzet en geen logo's, dus een bedrijf kan een tiende van zijn klanten verliezen en toch 110% rapporteren als de klanten die blijven genoeg extra kopen. Dat is prima als de vertrekkers kleine accounts zijn die slecht pasten. Het is een waarschuwing als de groei uit twee of drie grote klanten komt, want verlies je er later één van, dan zakt het hele cijfer onder de 100%.

Tellen prijsverhogingen mee in net revenue retention?

De meeste bedrijven tellen ze mee, en de benchmarksurvey van SaaS Capital rekent prijsverhogingen tot NRR. Het risico is dat een hogere lijstprijs bij verlenging het cijfer optilt zonder dat een klant meer van het product gebruikt, en dat kan stilstaande adoptie verbergen. Een verstandige middenweg is om prijsverhogingen mee te nemen in de NRR die je rapporteert, maar ze apart te labelen. Dan kun je laten zien hoeveel van de groei uit de prijs kwam en hoeveel uit klanten die meer kochten.

Is dollar-based net expansion rate hetzelfde als NRR?

Het meet hetzelfde idee onder een andere naam. Bedrijven als Twilio rapporteren een dollar-based net expansion rate, andere spreken van net dollar retention of net revenue retention. De labels doen er minder toe dan de methode erachter: of het cijfer gecontracteerde of verantwoorde omzet gebruikt, twee momenten met een jaar ertussen vergelijkt of meerdere periodes middelt, en hoe het met vertrokken klanten omgaat. Lees altijd de definitie in het jaarverslag voordat je twee bedrijven vergelijkt.

Waarom letten investeerders zo sterk op NRR?

Omdat het laat zien hoeveel van de omzet van volgend jaar al binnen is. Een bedrijf met een NRR boven de 100% groeit zelfs in een kwartaal waarin sales tegenvalt, en dat maakt zijn toekomstige omzet voorspelbaarder. Het wijst er ook op dat klanten na de eerste aankoop waarde blijven vinden. Twee bedrijven met dezelfde omzet kunnen er voor een koper heel verschillend uitzien als de een zijn klanten houdt en laat groeien, terwijl de ander elk jaar een groot deel moet vervangen.

Hoe gaan teams met NRR sjoemelen?

De gebruikelijke manieren zijn klanten in grotere contracten duwen die ze niet nodig hebben, prijsverhogingen tellen alsof klanten zelf meer wilden kopen, inactieve klanten met usage-based pricing uit het cohort halen en de rekenmethode veranderen zonder eerdere periodes te herberekenen. Elk daarvan tilt het cijfer van dit kwartaal op en kost later meestal meer, via churn bij de volgende verlenging of via een trendlijn die niemand meer vertrouwt zodra de wijziging uitkomt.

Geldt NRR ook voor bureaus en andere dienstverleners?

Het idee is over te zetten, ook zonder abonnementen. Een bureau met retainers, of elk bedrijf met terugkerende klanten, kan zich afvragen hoeveel de klanten van vorig jaar dit jaar uitgeven vergeleken met vorig jaar, zonder nieuwe klanten mee te tellen. Eenmalige projecten maken het cijfer grilliger, dus een vergelijking over twaalf maanden werkt beter dan een maandelijkse. De les is dezelfde als in software: bestaande klanten laten groeien is goedkoper dan steeds de klanten vervangen die vertrekken.

Welke data heb je nodig om NRR uit je CRM te berekenen?

Je hebt elke terugkerende factuurregel nodig met een klant-ID, een bedrag, een valuta, een startdatum en een einddatum, plus een manier om meerdere accounts onder één moederorganisatie te groeperen. De meeste CRM's bevatten deals in plaats van abonnementsregels, dus de schoonste bron is meestal het facturatiesysteem, gekoppeld aan het CRM via het klant-ID. Zonder start- en einddatums kun je niet reconstrueren wie op de eerste dag van de periode klant was.

Waarom ligt NRR meestal lager bij bedrijven die aan kleine bedrijven verkopen?

Kleine klanten zeggen vaker op en hebben minder ruimte om te groeien. Een bedrijf van vijf mensen kan maar een beperkt aantal seats toevoegen, terwijl een enterpriseklant een product kan uitrollen naar nieuwe afdelingen en landen. De benchmarks van SaaS Capital uit 2025 lieten zien dat een hogere net retention samengaat met een hogere jaarlijkse contractwaarde. Daarom raadt SaaS Capital aan om je NRR te vergelijken met bedrijven met een vergelijkbare contractgrootte, in plaats van met de markt als geheel.

Deel dit bericht

RevOps

Revenue tips, Weekly

Workflows, automation strategies, and GTM insights delivered straight

Klaar om je te bouwen
GTM-engine

Laten we praten over je salesuitdagingen en hoe we je kunnen helpen schalen

Nebor brand chevron in purple, section accent
Nebor brand chevron in orange and purple, section accent
Revenue tips, Weekly

Workflows, automation strategies, and GTM insights delivered straight

Klaar om je te bouwen
GTM-engine

Laten we praten over je salesuitdagingen en hoe we je kunnen helpen schalen

Nebor brand chevron in purple, section accent
Nebor brand chevron in orange and purple, section accent

Begrippenlijst

Gerelateerde begrippen

De basis GTM-concepten begrijpen

Klaar om je pipeline te bouwen

Laten we bespreken hoe je leadgeneratie implementeert in je GTM-strategie

Laten we bespreken hoe je leadgeneratie implementeert in je GTM-strategie

Boek een call met ons team om te bespreken hoe deze workflow past binnen je salesproces en tijdlijn.

Diensten

Case studies

Resources

Over ons

Diensten

Case studies

Resources

Over ons

Nebor logo, a go-to-market and RevOps agency based in Amsterdam

Diensten

Case studies

Resources

Over ons

Nebor logo, a go-to-market and RevOps agency based in Amsterdam